Menu

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ 

Будь ласка, прочитайте наступні правила і умови. Ми намагались їх зробити максимально лаконічними та простими.

Дані Правила користування Інтернет-сайтом https://gofunded.org/ укладаються між Вами, користувачами Сайту, та адміністрацією Сайту – Громадською Організацією «На Часі» (надалі «Організація») і регулюють усі способи використання Сайту, який є власністю та управляється Організацією, усі види послуг, що надає Організація за допомогою Сайту (далі – Послуги) та усієї інформації, яка доступна на Сайті.

Використання Сайту дозволено тільки Користувачу, який прийняв усі умови даних Правил, які розміщені за адресою, Угоду про конфіденційність, яка розміщена нижче, й інші правила, розміщені на Сайті.

Ці Правила поширюються на всіх користувачів Сайту – як на користувачів, що не мають облікового запису на Сайті (незареєстрований користувач) так і на користувачів, що мають будь-який обліковий запис, будь-якого з доступних видів. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про Користувача й даних авторизації (логін, пароль).

При реєстрації користувачі зобов’язуються вказувати достовірні особисті дані, включаючи імена та фотографії;
Думки та погляди авторів статей, коментарів, проектів розміщених на Сайті, може не збігатися з думками і позиціями GoFundEd.org;
Усі матеріали, фото- та відеоматеріали використовуються за згодою їх авторів. Ми ставимо активне гіперпосилання на джерело, якщо використовуємо матеріали інших авторів;
Ми залишаємо за собою право видаляти коментарі, публікації, проекти, що містять нецензурні висловлювання, мову ненависті, розпалюють ворожнечу, ображають або залякують інших людей;
При використанні будь-яких матеріалів (текстів, фото, відео) опублікованих на Сайті, Користувач зобов’язується зазначати авторів і активне гіперпосилання на джерело: https://gofunded.org/

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

У GoFundEd.org ми націлені на захист конфіденційності даних наших користувачів. Наша політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо і використовуємо вашу особисту інформацію.

Ми розуміємо важливість конфіденційності вашмх даних і докладаємо усіх зусиль, щоб захистити ваші особисті дані.

Ми ніколи не будемо продавати вашу особисту інформацію. Ми – некомерційна організація і працюємо заради досягнення нашої місії, а не отримання прибутку.

Інформація, яку ми збираємо, використовується для того, щоб забезпечити вчителів, доброчинців та інших користувачів кращим досвідом.

Ми обслуговуємо кілька типів користувачів, тому ми прагнемо створити політику, яка є зрозумілою для кожного клієнта. Якщо у вас є які-небудь питання про нашу політику, не соромтеся звертатися до нас в gofunded.org@gmail.com

Отримання та використання ваших персональних даних

При створенні облікового запису Користувач повинен вказати дані авторизації, а також ім’я, прізвище, адресу електронної пошти й інші дані. Після створення й використання Користувачем облікового запису Організація одержує можливість ідентифікувати Користувача при кожному використанні ним Сайту.
Організація має право завантажувати на комп’ютери Користувачів файли Сookie (якщо Учасник самостійно не обмежив дану можливість у своєму веб-браузері), а також одержувати, зберігати, обробляти й використовувати інформацію, що міститься в Сookie.

При використанні Користувачем Сайту та Послуг обладнання, на якому розташований Сайт, Сайт автоматично зберігає, обробляє та використовує дані Користувача, що не відносяться до Персональних, наприклад: IP-адреса Користувача, дані про місцезнаходження Користувача, які можна визначити за допомогою його IP-адреси, технічні параметри комп’ютера Користувача, наявність або відсутність у комп’ютері Користувача конкретного програмного забезпечення, налаштування даного програмного забезпечення, файли Сookie, а також статистична інформація про активність Користувача.

Організація має право зберігати персональні, загальнодоступні та інші дані Користувача в обсязі та у строки необхідні для реалізації мети проекту, або у строки, встановлені чинним законодавством України, нормами міжнародного права, або законодавством країни проживання або перебування Користувача, або до моменту видалення Користувачем цих даних.

У випадку зміни персональних даних Користувача повинен надати організації оновлені дані шляхом внесення відповідних змін до облікового запису на Сайті. У разі невиконання Учасником даної вимоги, Організація не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов’язані з обробкою таких персональних даних.

Доступ до інформації

Організація зобов’язується не надавати персональні дані третім особам у комерційних цілях без згоди Користувача, якому належать ці дані. Передача персональних даних третім особам допускається у наступних випадках:

  1. після одержання згоди Учасника, якому належить дана інформація;
  2. при необхідності передачі персональних даних з метою виконання замовлення або запиту Користувача;
  3. за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право одержувати такі дані;

Користувач дозволяє Організації надавати дозвіл іншим компаніям, з якими Організація уклала відповідні угоди, одержувати, зберігати та обробляти дані про Користувача (крім персональних даних), такі як статистична інформація про активність Користувача для покращення якості надаваної цими компаніями послуг та інформації рекламного характеру.

Учасник погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних буде отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Організації, Організація не несе відповідальності за збиток, заподіяний таким доступом.

  TOP