Menu

ПАРТНЕРСТВА

 

Долучайтесь!

Ми віримо у синергію та силу спільного впливу. Ми прагнемо будувати партнерства, що грунтуються на спільних цінностях та ідеях. Освіта – це наскрізна система, яка не завершуються школою чи університетом, а зміни тут можливі за участі різноманітних суспільних гравців. Долучайтесь!

Як долучитись?

Стати співінвестором освітніх проектів.

 

Ми запрошуємо відповідальний бізнес працювати в синергії та розвивати ті освітні проекти, місія яких співпадає із місією та стратегією компанії чи організації.

Приклад такого партнерства:

  • Бізнес чи фонд виступає співінвестором та інвестує 50% від запитуваної суми у проекти.

Компанія або фонд обирає критерії проектів (за конкретним предметом – STEM, мистецтво, гуманітарні           науки тощо, розташуванням школи і т.д.).

  • Вчитель публікує проект на GoFundEd.org – якщо проект відповідає вимогам, він автоматично розглядається як потенційний проект для співінвестицій. (Він виділяється на сайті за допомогою логотипу компанії).
  • Проте, фінансування компанією у розмірі 50% від запитуваної проектом суми, відбувається лише тоді, коли проект самостійно назбирує 50% протягом тривалості кампанії (через індивідуальних доброчинців тощо).

Крім цього, ми індивідуально розглядаємо потреби і підходи кожного партнера, тож будемо раді спілкуватись, пишіть на liliya.borovets@gmail.com.

Стати амбасадором GoFundEd

Долучайтесь до розширення мережі доброчинців у своєму місті, регіоні, країні!

Як це можна зробити:

  1. Долучайте своїх друзів до сторінки GoFundEd у Facebook та Twitter:
  2. Поділіться презентацією про можливості платформи з своїми колегами:

Стати волонтером GoFundEd

Дуже часто, вчителям, що подають свої проекти на GoFundEd потрібна допомога із зйомкою відео, фото, зворотнім зв’язком стосовно текстів, тому, якщо у Вас є бажання допомогти вчителеві, а також ви любите фотографувати, знімати відео, писати тексти тощо, –  заповнюйте заявку і ми сконтактуємо Вас, якщо у Вашому місті з’явиться вчитель із проектом!

Якщо у Вас виникають запитання, ідеї чи пропозиції, пишіть нам на changers@gofunded.org

Будуймо спільноту активних освітян та доброчинців разом!

Проект GoFundEd реалізовується Центром інноваційної освіти “Про.Світ”.logo_1vers

 

  TOP