Menu

GoFundEd – допомагає освітянам створювати якісний навчальний досвід для своїх учнів.

Наша місія – сприяти позитивним освітнім змінам через посилення потенціалу освітян.

Ми живемо у час постійних змін, технологічної революції і нових викликів сучасного суспільства. Сьогодні ми маємо загальносвітовий виклик – освітня система потребує трансформації. Майкл Фуллан, світовий експерт з питань реформування освіти, говорить, що для здійснення трансформації необхідно мати обидві стратегії — “згори донизу” і “знизу догори”.

Ми пропонуємо шлях “знизу догори”, окільки переконані, що кожен є носієм змін і віримо в те, що ключову роль у змінах підходу до шкільної освіти відіграє вчитель. Ми підтримуємо вчителів, що прагнуть змінити свою роль і творити якісно-новий навчальний досвід.

Ми віримо в те, що культурні та соціальні зміни можливо здійснити лише через власний приклад. Успішні вчителі, що реалізовують власні проекти, володіють необхідними компетенціями – це приклад, гідний для наслідування.

Краудфандингова платформа GoFundEd – це можливість надати необхідні ресурси для проактивних вчителів та сформувати спільноту вчителів-новаторів, які здатні прямо впливати на навчальний досвід дітей, створювати нові сенси у своєму професійному середовищі та формувати якісно нову освітню екосистему.

Це інструмент, який дає можливість вчителю:

  • створити нові сенси – створюючи історії успіху відповідального вчителя ми формуємо нове бачення вчителя у суспільстві.
  • створити колективний вплив (collective impact) – освіта це наскрізна система, яка пронизує всі ланки нашого життя – це можливість для відповідального бізнесу, громадських організацій, міжнародних фондів, випускників, батьків – долучитись до змін в освіті.
  • реалізувати свій творчий потенціал – створюючи проекти, що позитивно впливатимуть на розвиток учнів та трансформують роль вчителя із носія інформації в освітнього менеджера.

Інструментально вчитель отримує:

  • фінансові ресурси для реалізації свого задуму
  • організаційну підтримку з боку коучів, що супроводжуватимуть вчителя
  • спільноту однодумців, що впливають на зміни в освіті.
  TOP