Menu
01_01

STEM class – простір для креативу

22%
До завершення
45
днів
  • Баланс

    15,200 грн.

  • Ціль

    70,043 грн.

  • Доброчинці

    18

Все почалось з того, як моя донечка пішла до школи…

Вона з нетерпінням чекала чогось нового і досі незнаного: першого дня у школі, першого цікавого уроку. Адже батьки – ті люди, яким вона вірить беззаперечно – сказали їй, що школа – це місце нових знань, вражень та відкриттів. Та не минуло й місяця, як школа стала нудним обов’язком, місцем, де доводиться сидіти і не рухатись, писати однакового кольору рисочки замість того, щоб малювати щось справді гарне. Це місце, де забороняють голосно і в будь-який час висловлювати свої почуття та емоції, де те, чого тебе вчать, не тримається у голові, бо це нудно.

І ось тоді я гостро відчула спільну проблему усіх батьків українських школярів. Як мама і водночас вчителька англійської мови я вирішила це змінити та довести своїй донечці та іншим дітям, що навчання може бути і буде цікавим, позитивним та активним. Відтоді і дотепер моєю основною метою, а тепер і метою цього проекту, є мотивувати дітей до навчання.

Я хочу, щоб мої учні не слухали постійно нудні настанови про те, що англійська мова знадобиться їм у майбутньому, а вже зараз активно використовували її у спілкуванні з дітьми з усього світу в межах проекту eTwining plus.

IMG_0642

Я хочу, щоб мої допитливі учні могли мандрувати світом, досліджувати найвіддаленіші місця, вивчати історію та культуру інших народів, дізнаватись про екзотичних тварин, відвідувати розкопки. І усе це вони можуть робити не покидаючи класної кімнати та активно використовуючи англійську мову. Адже всі ми знаємо, що коли дітям цікаво, вони не бояться помилятися, вони уважно слухають, активно одне поперед одного задають питання та на льоту хапають нову лексику. Саме таку можливість дає нам Microsoft Education та Skype in the classroom. Але для того, щоб це направду добре працювало і нам не доводилось по півуроку перезавантажувати старечу техніку та повільний інтернет, нам потрібна ваша підтримка з технічним обладнанням для нашого “вікна у світ”.

IMG_0499

Ми хотіли б граючись вивчати математику та англійську одночасно. У цьому нам допоможе AdaptedMind –  сайт, створений випускниками Стенфорда, Берклі та Гарварда спеціально для вивчення математики у грі. І наголошую: АНГЛІЙСЬКОЮ! Було б добре передплатити користування цим сервісом на рік і зробити математику для дітей улюбленою грою, а не нудним уроком.

Отож, цим проектом я хочу показати своїм учням, що англійська – це ключ до всього, що вчитись – це цікаво, та перетворити кабінет англійської мови у комфортний простір для креативу та відкриттів. Допоможіть показати дітям, що школа – це не місце постійних мук, а місце, де все можливо і все цікаво!

Ось обрахований бюджет нашого проекту, з урахуванням усього необхідного для креативних STEM-уроків англійської мови.

Записати1

 

#STEMclass

0 Коментарів
  TOP