Menu
main

Радіо “Cool school”

19%
До завершення
48
днів
 • Баланс

  21,001 грн.

 • Ціль

  113,001 грн.

 • Доброчинці

  12

Сучасні діти вміють критично мислити, аналізувати та знаходити рішення. Вони позитивно впливають на середовище, у якому зростають, не бояться помилятися, бути активними та комунікабельними, вміють відстоювати власну точку зору.

Сумніваєтесь, що так буває? Дарма!

І ось вам доказ: наші учні вирішили створити шкільне радіо яке стане освітнім центром для всієї школи, а можливо, і більше.

Хтось може сказати: “Ей, це ж минуле століття!”

А ми відповімо: “Окей. Ви просто ще не знаєте наших учнів. Їхнє радіо буде крутим, бо всі наші випуски передач будуть про сучасне життя!” 

microphone

 • Старшокласники вже провели кастинг діджеїв.
 • Учні склали цілий список цікавих особистостей, які стануть гостями наших ефірів.  
 • Шкільні психолог та тренер готові вести власні рубрики корисних порад.
 • “Відкритий мікрофон” стане корисним для тих, хто хоче поділитися ідеями.

 

work_01

Ми не обмежимося шкільними ефірами та спробуємо розширити свою аудиторію за допомогою інтернет-трансляцій. Можливо, надихнемо й інші школи на схожу ініціативу.

radioПошук, обробка та подача інформації, вирішення спільних проблем, самореалізація, проведення конкурсів, оголошення і багато іншого! Діти матимуть чудову нагоду бути ініціаторами та центром шкільних подій, відчують себе значущою частиною великої спільноти. У майбутньому такі активні школярі стануть справжньою знахідкою для коледжу, університету – і що найважливіше – для своєї держави, бо здобудуть компетенції, важливі для побудови гідного життя у глобальному сучасному світі.

Основне завдання радіо – розважити, але кожен вчитель зможе скористатися нагодою і в цікавій формі подати інформацію зі свого предмету. Ми вже з нетерпінням чекаємо і готуємося до таких науково-популярних випусків!

work_02

Путівником в опрацюванні ідеї став курс “Дизайн-мислення для інновацій” від Школи бізнесу Дарден у США, проходження якого було однією з умов конкурсу “Я – інноватор!” Ми стали переможцями цього конкурсу та виграли стартову підтримку – 15 тисяч гривень від інноваційної компанії Grammarly для реалізації нашого проекту. Але, щоб реалізувати весь проект нам необхідна також і ваша допомога.

budget

Віримо, що ми вийдемо в ефір і запалимо ваші серця!

#coolschoolradio

Три скайп-уроки з англійської мови

1,000 грн.

Залишилось - 4 шт.

0 Коментарів
  TOP