Menu

Астрономічний центр «Астровізіум»

5%
До завершення
51
днів залишилось
 • Зібрано

  2,710 грн.

 • Бюджет

  59,934 грн.

 • Доброчинців

  18

Ми – команда мрійників з 12-ї школи міста Сєвєродонецька, Луганської області, яка складається з найактивніших вчителів та учнів школи. З самого дитинства ми захоплюємося астрономією та космосом в цілому.  

На базі нашої школи ми хочемо створити астрономічний центр «Астровізіум», який буде складатися з:

 • метеорологічного та астрономічного майданчиків;
 • Небаріуму, де будуть проводитися уроки та різноманітні заходи просто неба;
 • шкільного Планетаріуму;
 • музею космонавтики.

 

Кожного року діти з різних шкіл беруть участь в олімпіадах та різноманітних конкурсах з астрономії, яких, на жаль, є мало.  Україна має величезний потенціал розвитку космонавтики. На наш погляд, проблема полягає в тому, що шкільні знання з астрономії суто теоретичні. Цю проблему можна вирішити, якщо з самого дитинства учні разом з вчителями та батьками будуть досліджувати навколишній світ. Все починається з малого. В дитинстві людина розуміє, чому дме вітер, а в юності – як формуються зірки. З розвитком технологій у людей з кожним роком з’являється все більше можливостей для дослідження Всесвіту. Тому що кожен заслуговує побачити зорі.

Вже зараз Ви можете вплинути на майбутнє нашої країни. Приєднуйтесь до нас та підтримайте проект “Астровізіум”.

Ще до початку функціонування центру «Астровізіум» ми зібрали класну команду, придбали проектор, ноутбук. Плануємо власним коштом обладнати екран просто неба для Небаріуму, на астрономічному майданчику встановити сонячний годинник, вертикальний квадрант, рамку для замальовування сузір’їв.

Наш «Астровізіум» створюється для популяризації наукового підходу, встановлення та налагодження міжпредметних зв’язків, формування єдиної наукової картини світу. На базі цього центру будуть проводитися спостереження та дослідження зоряного неба та погодних умов. Учні будуть займатися науковою діяльністю в рамках Малої академії наук України та інших Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Крім того, нашими учнями-волонтерами будуть проводитися тренінги для всіх охочих, майстер-класи та квести, пов’язані з природничими науками. Для того, щоб полегшити складання розкладу відвідування центру, ми плануємо створити електронну реєстрацію, де кожен охочий може обрати зручний для нього час відвідування.

Згодом ми зможемо поширювати свій досвід в інших містах України.

Перш за все, ми будемо намагатися популяризувати науку в нашому регіоні. По-друге, ми збільшимо взаємодію між вчителями, учнями та всією громадою. Якщо наш центр будуть відвідувати, то ми плануємо додати ще й Експериментаріум, де в реальному часі будемо демонструвати різні фізичні закони і явища природи, створювати штучні хмари та вулкани, генерувати електричну енергію, зможемо дізнатися свою вагу на інших планетах та багато іншого.

Крім того, ми будемо розповсюджувати свій досвід, щоб незабаром такі невеликі наукові центри почали існування у всіх областях нашої країни.

Для вдалого запуску проекту нам потрібно придбати: телескоп, купол для мобільного планетарію, нагнітач повітря, сферичне дзеркало, осадкомер, барометр, гігрометр, анемометр, термометр, складні стільці та складні столи.

Кожен заслуговує на те щоб побачити зорі!

#AstroVisium #Астровізіум

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP