Menu

GoFundEd – це краудфандингова платформа для освітніх проектів.

Ми прагнемо допомогти освітянам створювати якісний навчальний досвід для своїх учнів. Підтримуючи ініціативи вчителів, ми разом формуємо спільноту новаторів, що самостійно впроваджують зміни у своєму класі чи школі.

Як це працює?

Вчитель із кожного куточка країни має можливість опублікувати свій проект на GoFundEd. Доброчинці можуть підтримати фінансово або організаційно ті проекти, які, на їхню думку, заслуговують на довіру.

Які проекти потрапляють на платформу?

На нашу думку, для того аби проект потрапив на платформу, він повинен відповідати кільком критеріям:

  • проект створює певну цінність для учнів та може масштабуватись (поширюватись на інші класи/школи й інші освітні інституції);
  • проект розвиває в учнів навички “ХХІ століття” – творчіть, вміння працювати в команді, критичне мислення тощо);
  • проект є реалістичним у виконанні (має конкретну ціль, графік реалізації, метрики успішності).

GoFundEd – виступає свого роду “валідатором” проектів і при надходженні проекту на платформу, перевіряє проект на відповідність до цих критеріїв.

 

Як ми забезпечуємо якість проектів?

З моменту, коли вчитель виявляє своє бажання реалізувати проект, з ним працює Координатор Спільноти та коуч, який допомагає вчителю підготувати проектну пропозицію, постійно спілкується з вчителем та слідкує за графіком реалізації проекту тощо.

GoFundEd спостерігає за реалізацією проекту та розподілом коштів. Кожен ініціатор проекту зобов’язується надіслати фінансовий та змістовий звіт про проект не пізніше, ніж 2 тижні по реалізації проекту. Звіти будуть опубліковані на платформі. Якщо це територіально можливо, то команда або волонтери GoFundEd є присутнім при реалізації проекту.

Кожна гривня має значення

Крім того, що ви допомагаєте вчителю змінювати статус quo, навіть при внеску, що дорівнює одній гривні, ви отримаєте Листа Вдячності від вчителя (та його команди), а якщо Ваш внесок перевищуватиме 300 грн – написаного Листа Вдячності від учнів.

Як тільки проект збирає необхідну суму, ми перераховуємо її ініціатору проекту. По завершенні проекту, доброчинці отримують  фінансовий та змістовий звіт проекту.

Що трапляється, якщо проект не зібрав потрібної суми?

Якщо проект не зібрав необхідної суми, то ви матимете можливітсь обрати або підтримати цими коштами інший проект, або ж кошти повернуться вам назад.

  TOP